تعمیرات موبایل و تبلت


بنر تعمیرات

 

فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما در کوتاهترین فرصت با شما تماس گرفته و راهنمایی نمایند.جهت هماهنگی کافیه تماس بگیرید = 72386 021

تعمیر گوشی و تبلت

همانطور که می‌دانید گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها از پرکاربردترین وسایل  مورد نیاز در زندگی و کسب و کار ما هستند و استفاده‌های زیادی از آن‌ها می‌شود که بخاطر مصرف زیاد در معرض خراب شدن قرار می گیرند.

لذا پیدا کردن یک تعمیرکار ماهر که بتواند تعمیر گوشی و تبلت را به خوبی انجام دهد از دغدغه‌های بسیاری از کاربران می‌باشد.

زمانی که یکی از وسایل دیجیتالی خراب می‌شود، پیشنهاد می‌دهیم آن را به صورت آنلاین به یک تعمیرگاه با تکنسین حرفه‌ای بسپارید تا هم صرفه‌جویی در وقت‌تان شود، هم با قطعات اصلی و با کیفیت تعمیرات انجام شود.

تعمیرات گوشی و تبلت به دودسته تقسیم می‌شود که شامل تعمیرات سخت‌افزاری و تعمیرات نرم‌افزاری است.

همراه نیکان در کلیه زمینه‌های تعمیرات گوشی‌های موبایل و تبلت و دیوایس‌های دیجیتال هم از نظر نرم افزاری و هم از لحاظ سخت افزاری  خدمات ارائه می‌دهد.

خدمات نرم افزاری

خدمات سخت افزاری

همچنین مشکلات زیادی  وجود دارد که موجب می‌شود کاربران نتوانند از گوشی‌های خود به‌درستی استفاده نمایند. از جمله این مشکلات می‌توان به عدم شناسایی سیم‌کارت، عدم شناسایی مموری حافظه، سیاه شدن صفحه‌نمایش، متوقف شدن روی لوگو شرکت، خراب‌شدن تاچ ال سی دی، خراب‌شدن دکمه‌های پاور، ولوم و داغ شدن بیش از حد اشاره کرد، برای برطرف کردن همه این مشکلات می‌توانید به همراه نیکان اعتماد کنید.