فروش اعتباری همراه نیکان

وام بدون بهره از فروشگاه اینترنتی همراه نیکان

فروشگاه اینترنتی همراه نیکان در یک طرح جدید برای فروش انواع گوشی موبایل و محصولات الکترونیک اقدام به پرداخت وام بدون بهره تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان کرده است شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی بابت پرداخت هزینه خرید خود اقدام به خرید از این سایت کنید تمام گوشی ها با سیستم عامل های اندروید و ios و سایر محصولات الکترونیکی موجود در سایت را می توانید با شرایط ویژه و دریافت وام خریداری نمایید برای افزایش قدرت خرید فروشگاه همراه نیکان تسهیلاتی با شرایط عالی ایجاد کرده است

فرم درخواست خرید اعتباری

همراه نیکان این موقعیت را ایجاد کرده تا شما بتوانند با وام بدون بهره تا سقف 200 میلیون تومان محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.
خرید بدین گونه است که محصولات مورد نظر خود را از سایت همراه نیکان خریداری کرده، اما هزینه‌ی آن را 20 روز بعد پرداخت خواهید کرد.

درباره همراه نیکان

فروشگاه آنلاین همراه نیکان وارد کننده رسمی و گارانتی معتبر گوشی موبایل و تبلت و لوازم جانبی است.

همچنین واحد تعمیرات همراه نیکان توانایی سرویس دهی به افرادی که نیاز به تعمیر گوشی یا تبلت خود دارند را با تعرفه رسمی و بالاترین کیفیت دارد.

سرویس دهی در واحد تعمیرات همراه نیکان مختص گوشی‌های با گارانتی این شرکت نمی‌باشد و تمامی کاربران گوشی موبایل با گارانتی‌های متفاوت می‌توانند از مشاوره رایگان و تعمیرات تخصصی همراه نیکان استفاده کنند.

تماس با کارشناسان واحد فروش: 02172386
فروش اعتباری همراه نیکان
تضمین-کیفیت پرداخت هفت روز پشتیبانی ارسال